• Jún

Mesiac:  Jún – naša zem je guľatá

Svet plný detí

Osláviť sviatok – Deň detí, poznať, tolerovať a rešpektovať deti z rôznych krajín, rôznych farieb pleti, rôznych kultúr a vierovyznaní, eliminovať negatívne prejavy a správanie sa voči iným, podporovať multikultúrnosť, oboznámiť sa so životom detí v iných krajinách.

Zvieratá zo všetkých kútov

Oboznámiť sa s exotickými zvieratami z rôznych svetadielov, poznať niektoré exotické zvieratá, deliť exotické zvieratá na suchozemské a vodné, poznať spôsob ich života, ako sa pohybujú a kde žijú.

Voňavé leto

Poznať charakteristické znaky ročného obdobia leto, počasie v lete, oboznámiť sa s typickými znakmi, ďakovať Bohu za všetky milosti počas školského roka, realizovať rôzne hry na školskom dvore, uskutočňovať výlety do prírody.

Tešíme sa na prázdniny

Rozlúčka so zamestnancami MŠ, hry a zábava v MŠ a na školskom dvore, podporiť nové vzťahy a kamarátstva, nezabúdať, že Pán Ježiš je stále s nami.